Listopad 2014

Nevinný hněv V. - pokračování

30. listopadu 2014 v 18:43 | Adelaide R. |  Nevinný Hněv
Ahojte všichni,
jsem zpět! Spolu se mnou si na scénu našlo cestu pokračování kapitoly NH. Ačkoliv je z Daileshina pohledu, doufám, že se vám bude líbit. Nečekejte nic extra, pořád se válím s nemocí v posteli, ale ten pocit, že na vás nezanevřu a píšu kapitoly dál - i když jen po kouskách - a vy je čtete, je pro mne jako pro autora nepopsatelný. Tímto vyjadřuji dík všem z vás, co se mnou mají trpělivost.

Království Války a Citu

26. listopadu 2014 v 14:03 | Adelaide R.
Ahojte,
ještě než přibude další kapitola NH, mám pro Vás slibovanou anotaci :) Příběh si připravuji průběžně a až bude hotový, začnu jej vkládat na blog.
P.S.: Brzy přidám i krátký TAG, do kterého jsem byla nominována.

Mayga vyrůstala v přepychu Ledového království a to až do chvíle, než ji její sobeckost a pýcha stáhly na úplné dno. Poté, co místo své sestry otrávila samu sebe a upadla do věčného spánku, byla přesunuta do království Noci - nejtemnějšího ze všech koutů čarosvěta.

Keyron po několika locích vína vyšplhá do věže, ve které je podle pověr spí zakletá princezna. Ale to, co objevil, mu vyrazilo dech. Nikdo nemohl očekávat, že ve věži opravdu bude ležet krásná žena se záplavou zářivě bílých vlasů a rudými rty. V tu chvíli se z polibku, co vznikl kvůli sázce, stalo něco zcela jiného.

Jenže jejich cesty se rozdělí. Mayga je odtažena do dračího brlohu a Keyron na válečné pole. Jenže co se stane, když se Keyron vrací pro svou princeznu a najde doupě prázdné? Co se stalo s Maygou a drakem? A najdou dvě spřízněné duše znovu cestu k sobě?

*S ahoj,
Vaše Adelaide Ralish

Nevinný hněv V.

20. listopadu 2014 v 10:53 | Adelaide R. |  Nevinný Hněv
Ahojte,
takže ano, opět po dlouhé době další kapitola :) tentokrát to bohužel jinak nešlo, protože jsem si nějakou dobu pobyla v nemocnici a správně bych neměla ani pracovat dalších 14 dní. Jenže to je pro mne moc dlouhá doba a dovolím si říct, že snad i pro vás. Užijte si tedy mou "načerno" napsanou kapitolku.
Ještě chci jen říct, že pro ty z vás, kterým se líbilo Království Ledu a Ohně, mám připravenou anotaci k pokračování o prokleté sestře.Kapitola 5Nevinný hněv IV.

8. listopadu 2014 v 16:14 | Adelaide R. |  Nevinný Hněv
Ahojte!
Vím, že mi to teď trochu trvá a proto Vám jsem vděčná za trpělivost, kterou se mnou máte. Prosím o pochopení - se školou moc věcí dohromady nestíhám a už tak mám všech projektů nad hlavu, takže se snažím stihnout alespoň jeden článek týdně - kolikrát se mi ani to nevydaří. Beru to ale s nadhledem - za chvíli mám tři dny volna, to se rovná třem dnům pracovní pohody a já budu mít čas jak na psaní, tak na vše ostatní.
No, ale konec mého povídání :) přidávám jako "odškodnou" další kapitolu NH.
Jinak přemýšlím, že Quinnův příběh bude kratší, než předešlé. Řekněme tak 6 kapitol? Samozřejmě, že budu ráda znát i Váš názor a pokusím se Vám vyhovět.


Kapitola 4