Království Ledu a Ohně

17. září 2014 v 17:30 | Adelaide R.
Ahojte,
takže už delší dobu mi leží v počítači soubor KLO - viz.název článku. Proto jsem se rozhodla ho nějak zužitkovat a dávám vám jej k přečtení.
S pozdravem,
Adeleide Ralish
Prolog

Před několika desítkami let se královstvím Ohně roznesly zvěsti, že královna je těhotná a nosí budoucího následníka trůnu, který bude silným míšencem draka po otci a upíra po matce.
Když se pak o devět měsíců později narodil, celá země slavila, upínajíc se k dávné věštbě, která jeho příchod předpovídala. Jenže radost z následníkova zrození netrvala věčně. V den, kdy byl princovi jeden rok a král dohodl jeho sňatek s princeznou ze sousedních zemí, nastaly nepokoje.
V zemi Ohně nikdo nerespektoval sousední království Ledu, kde se vyskytovala magie. Přeci jen se zdálo nemožným, aby se princ oženil s čarodějnicí a přivedl ji do země mýtických bytostí.
Jedinou výhodou sňatku bylo upevnění nestabilního míru mezi zeměmi. Lid se začal bouřit a malá skupina rebelů se rozhodla unést prince z hradu a ukrýt ho.
Tak se také stalo a malý princ se ocitl v království Ledu. To, co nikdo netušil, bylo, že láska si cestu najde vždycky a princezna Lai se s mladým Reerem setká tak, jako tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miti Miti | E-mail | Web | 19. září 2014 v 16:30 | Reagovat

Vypadá to úžasně! Těším se, až sem dáš první kapitolu, i když bych asi mněla nejdříve dočíst ty předchozí povídky, co? :D :D

2 Adelaide R. Adelaide R. | 21. září 2014 v 17:39 | Reagovat

[1]: Děkuji mockrát :D Klidně předchozí povídky dočti, budu jen ráda :D i když je na nic co doupravovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama