Brangelina & Wayfarer

25. května 2014 v 15:05 | Adelaide R. |  Knížky atd...
Ahojte,
jelikož zase dlouho nic nepřibylo, rozhodla jsem se sem dát krátký úryvek, který jsem napsala ze srandy. Postavu Wayfarera nenajdete v žádné mé povídce, ale doufám, že se vám zalíbí.

WAYFARER A BRANGELINA


Wayfarer zamžikal na displej svého telefonu. Neznáme číslo, hlásal příchozí hovor. Posadil se a bílé prostěradlo mu sklouzlo přes vypracované svaly na břiše. Zmáčkl tlačítko pro přijetí hovoru a ohlásil se:

"Wayfarer," zabručel.

"Já jsem pro tebe ta pravá," vykřikl mužský hlas na druhé straně. Musel si dát telefon několik centimetrů od ucha.

"Kdo je tam?" řekl, když jekot polevil.

"To jsem já! Brangelina! Jsem pro tebe ta pravá!" Zamračil se. To jméno bylo na sto procent ženské, ale hlas patřil muži.

"Neznám vás," řekl klidně, potlačujíc zmatení ve svém hlase.

"Ale já tě znám!" zařvala Brangelina. "Koukám se na tebe. Teď. Chci k tobě!"

Wayfarer se narovnal a rozhlédl se po pokoji a pak ho spatřil. Seděl na větvi před jeho oknem - v červených kalhotách a bagančatech. Na rtech usazený šílený úsměv a v očích podivnou záři.

Wayfarer zkameněl. "Kdo sakra jsi?!"

"Brangelina!" vykřikl muž. "Pusť mě k sobě! A už nikdy nebudeš sám! A klidně mi k snídani uvař klobásu a dvě vajíčka - všechno jen od tebe!"

Muž se rozesmál.

"Kdes vzal moje číslo?" zeptal se Wayfarer.

"Kundelaida mi ho dala," usmál se Brangelina.

"Kdože?"

"Holka, která o vás píše," v hlase mu zaznělo rozhořčení. "A neřekla ti o nás! Zabiju jí. Pusť mě dovnitř. Ale ne tam dovnitř, to já budu v našem budoucím vztahu hrát holku!"

"Kriste pane," zasténal Wayfarer a přejel si rukou po obličeji. Pak si omotal prostěradlo kolem pasu a vydal se ke dveřím.

"Počkej, kam jdeš!" zařvala Brangelina. "Tu deku klidně spusť k zemi, už jsem tě stejně viděl - máš zavírat dveře do koupelny, ale díky bohu, že to tak neděláš. A viděl jsem i tamto," vyzývavě zamával obočím. "Mně to můžeš udělat také!"

Wayfarer za sebou třískl dveřmi a vypnul hovor. Zdálo se mu to, nebo se někdo právě naplácnul na okno? Ignoroval nutkání se podívat a raději utekl do podzemního komplexu.KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Callia Callia | Web | 25. května 2014 v 19:55 | Reagovat

Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat?! :DDDDDDDDDDDDDDDD Mě to strašně rozesmálo! Ale úplně neskutečně! Omg.. On to byl chlap! A takový jméno! :D Brangelina! A nebo Kundelaida. OMG..... TY MĚ ZABIJEŠ! Já z toho nemůžu! :DDDDDDDD To slovo Kundelaida budu používat. :D Ono je to strašně hustý :3 :DDDD

2 Adelaide R. Adelaide R. | 25. května 2014 v 20:39 | Reagovat

[1]: Děkuji ti :D To jsem ráda, že tě to pobavilo :D A Kundelaide - Tak mi říká kamarád :D a nějak jsem si na něj zvykla :D

3 krabiceplnapribehu krabiceplnapribehu | Web | 25. května 2014 v 21:16 | Reagovat

Kundelaide je moje slovo a Brangelina je také můj nápad... Počkej Kundelaido, jak ono se to ještě vyvine... podlehne... neuteče ani v podzemním komplexu

4 Adelaide R. Adelaide R. | 25. května 2014 v 22:00 | Reagovat

[3]:Já se ptala na tvou přezdívku :D ty sis ji vybral :D a jak krásně to dopadlo. Ano, to tvoje slovo mi zajistilo nové označování u poloviny lidí, kteří mne znají. Jistě, že podlehne :D jak jinak, že? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama