Zasnoubená se Smrtí 3 - 1. část

21. dubna 2014 v 14:04 | Adelaide R. |  Zasnoubená se Smrtí
Ahojte,
takže je tu Velikonoční pondělí a já vám - jakožto pomlázku - posílám další část ZsS.
Užijte si kapitolku a ráda bych znala Váš názor na naší novou - nebo snad starou? - postavu.

Kapitola 3 - 1. část


Jestli ji nikdy předtím nepřepadly noční můry, teď už věděla, jaké to je. Temnota ji obklopovala a brala veškerý vzduch z plic. Byla zobrazením jejích nejhorších strachů…

Otevřela ústa k výkřiku, ale nevyšla z nich ani hláska. Začala sebou zmítat.

"Destiny…" pronikl k ní pevný mužský hlas. "Destiny!"

Škubla sebou nahoru a dívala se do jeho očí. Očí černějších něž temnota okolo ní, která již začínala řídnout. Uvědomila si, že s ní třese. Že na ni křičí a tvář má zkřivenou zvláštním druhém starosti.

"Huntere?" nadechla se a propukla v hysterický pláč. Jeho hrubá dlaň ji pohladila po čele a přitáhla si ji k jeho pevné hrudi.

"No tak, už je to dobré, byl to jenom sen. Jenom zlý sen," utišoval ji jako malé dítě. "Jsem u tebe, neboj se…"
Podívala se na něj a usmála se. Ano, je u ní, ochrání ji…

~~~
Nexus seděl na svém černém trůně vyrobeného z dračích kostí. Od té doby, co se zavřela Brána, se jeho teleportační schopnosti krapet zúžily. A za všechno mohla ona - kráska oděná v kůži, která mu ukradla srdce.

Byla to její chyba, že nechtěl žádnou ze svých konkubín. Byla to její chyba, že ji tolik chtěl. On byl přece vládce Nového Pekla. A ona - jak se dozvěděl, byla bohyní osudu.

A když ona byla Osud, a on byl Tma… dokonale se k sobě hodili. Chtěl. Tak moc ji chtěl, až ho tělo bolelo. Když ji viděl poprvé, vraždila jeho vojáky a snažila se je zastavit od proniknutí na zem.

Což se jí povedlo, ale téměř při tom přišla o život a on měl co dělat, aby za ní neběžel a neodnesl ji k sobě do svého paláce. Ale pak se objevil on. Říkal mu Přízrak, neboť se vždy objevil a záhy hned zmizel.

Za sebou vždy zanechal jen spoušť. Byl to ten, kdo dokáže zabít bohy. Byl to Lovec. Lovec, se kterým ho pojilo bratrské pouto.

A Hunter teď měl ženu, po které toužil.

Jedinou ženu, která jej za poslední dva tisíce let přitahovala. Pevně stiskl ruku v pět s prohrábl si své dlouhé bílé vlasy s černým pruhem. Což byla jeho další podobnost s Hunterem. Byli jako jing a jang - a proto on měl havraní vlasy a Nexus bílé. On měl černé oči, jeho bratr lahvově zelené. Ale oba dva byli vysocí a svalnatí.


A oba byli stvořeni k tomu, aby milovali svou ženu celým srdcem - přesně jako jejich otec. Byl s Heirou - menší bohyní ohně - téměř tři tisíciletí a i když oni nevládli Peklu, ba naopak jej nenáviděli, dávali svým synům vše. Hlavně pak rady, jež se v jejich životě staly nedocenitelnými.

A těsně před tím, než bylo staré božstvo svrhnuto a oni dva zemřeli, poslední věc, kterou mu Heira řekla bylo, ať nikdy neopustí ženu, do niž se zamiluje.

Jenže teď má tu ženu v rukou jeho o několik málo minut starší bratr. A jelikož oba dva měli moc jejich otce - moc ovládat duše - znal následky navrácení duše do těla.

Nechtěl vědět, že s ní spí. Nechtěl, aby s ní ten vůbec stařec spal. To on ji chtěl!


A hodlal ji také získat. Rychle se zvedl z trůnu a začal pochodovat po rozlehlé místnosti z šedého kamene s rudými Křesly, závěsy a vitrážemi.

Dlouhýma nohama v kožených kalhotách hravě zdolával schody po třech. Černá volná košile v pirátském stylu z něj činila prince temnot, ale popravdě, nebylo to jen tou košilí.

Teď mu byl jeho vzhled ukradený. Bylo mu ukradené vše, co se netýkalo jí. Brzy ji bude muset mít.
~~~
Hunter se zamračil nad podivným pocitem, který se mu rozléval tělem. Bolelo ho vidět ji takhle. Neměl rád pohled na její utrpení. Ostatně neměl mít rád ji, tak proč ho to teď zajímá?

Proč se tak stará o to, co se s ní děje? Proč?

I když to v hlouby duše věděl, nehodlal si to přiznat. Něco takového bylo nemožné a on udělá cokoliv, aby tu hloupou myšlenku zahnal.

Ona nemůže být tou pravou.

Ne, tohle malé-k-nakousnutí stvoření mu bude ukradené. Určitě vůči ní necítí nic. Je to jen fyzický chtíč, který jej zachvátil nesčetněkrát před tím.

Tím by se mělo snad i vše vysvětlit, pomyslil si a pomalu se nechal ukolébat jejím dechem do uklidňujících hlubin spánku.


@ tak co říkáte na Nexuse? A líbila se Vám kapitolka? Vaše Adelaide R.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 krabiceplnapribehu krabiceplnapribehu | Web | 21. dubna 2014 v 18:43 | Reagovat

Bublinky hufinky muminky maminky miminky cecinky sponečky čurinky hah :DDDDD Já to miluju a nevím, kterého z nich mám milovat :/

2 Adelaide R. Adelaide R. | 21. dubna 2014 v 20:02 | Reagovat

[1]: :D než jsem se prokousala k něčemu, co mi dávalo smysl... chvíli to zabralo :D a děkuji :) Inu, ještě uvím, koho budeme mít rádi :D
Doufám, že oba dva :D

3 Calla Calla | Web | 21. dubna 2014 v 20:37 | Reagovat

Jasně, že se mi líbila. Byla skvělá a Nexus je... já nevím... mám raději černovlasé kluky a navíc Hunter je.. tak nějak jsem si ho oblíbila takže.. :DD

4 Adelaide R. Adelaide R. | 22. dubna 2014 v 13:21 | Reagovat

[3]:Děkuji ti :D Ale Nexuse budeš mít ráda :D na něm ty bílé vlasy vypadají i dobře :D A kdo by neměl rád Huntera :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama