Zkrocení vášně 12

15. února 2014 v 16:13 | Adelaide R. |  Zkrocení vášně
Takže, sobotní ZkV. je tu! Užijte si ho, ale nejprve bych Vás ráda obeznámila s několik novinkami. Takže za prvé - z blogu úplně stáhnu povídku Ve světě šelem, předělám ji - pokud nebudu líná - a pak ji sem opět vložím, již celou a nově přepsanou, jako odkaz ke stažení. Za druhé: to samé bude nejspíš čekat i Post smrti. A povídka Osudová magie zřejmě zmizí úplně, tedy pokud se ještě rozhodnu.
Prozatím zdraví Vaše AdelaideR.

Kapitola 12
"Kriste pane," lapal po dechu Quinn, jenž právě padl na zem těsně vedle Gabriela a Gideona. Jediný Lucien byl schopný se udržet na nohou po dvou hodinovém výcviku, který vedl jejich nový člen.

"Připomeňte mi někdo, proč jsem do toho šel?" postěžoval si s paží přehozenou přes oči.

"Válka, vydíraní, posměch a v neposlední řadě naše čest," zahekal Gabriel, který na tom nebyl o moc lépe. "Doufám, že se Amelissa nedívá," vyhrkl najednou.

"Myslím, že máš smůlu," zavrčel v odpověď Gideon, "sedí s Cassie na terase a popíjí čas. A samozřejmě, že nás pozorují se zjevným nadšením." Těmi slovy sebral Gabrielovi jedinou naději, k níž se upíral.

"Nevěřím," zaprotestoval zklamaně, "že by měly takovou radost z našeho neúspěchu." V jeho těle se všechny svaly bouřily a odmítaly se byť jen pohnout, aby se o těch dvou přesvědčil sám.

Vedle trojice se ozvalo další žuchnutí. Tentokrát už Toraa udolala i neoblomného Luciena. "Sakra," zavrčel Mor vztekle.

"Ještě si stěžuj," soptil vztekle Quinn, "já odpadl třetí, ale naši dva zaláskovaní to moc dlouho nevydrželi."

"Hele," vykřikli Gabriel a Gideon jednohlasně:

"Je to pravda," bránil se Quinn. "Co máte svoje družky, nějak jste změkli, pánové."

"Alespoň mám s kým spát," zavrčel Gideon. "Navíc, nic není příjemnější, než ženské tělo po tvém boku kdykoliv, kdy se probudíš."

"Nic není příjemnější, než flákota masa, který je dobře marinovaný," zavrčel Quinn, "teď mám docela hlad. Nezajdem někam?"

"Ne," ozvalo se nad nimi. "Pokud vás mám cvičit, nedovolím, abyste své nesmrtelné zadky cpali nezdravým jídlem!"

Všichni s námahou rozlepili oči a zadívali se na brunetu v černém. Tentokrát na sebe natáhla černé džíny a tílko na ramínka stejné barvy. Na nohou těžká vojenská bagančata a v nose zlatý piercing jí dodávaly ještě ďábelštějšího vzhledu, než by se u trýznitele dalo předpokládat.

Zdálo se jim to, nebo její oči přecházeli ocelově šedé k nekonečné modři? I tak to bylo démonické a určitě ne přitažlivé!

Quinn prudce zavrtěl hlavou. Už mu začínaly ženy v domě lézt na mozek. Přesněji řečeno… proč Gabriel někoho má a on ještě ne?!

Z terasy se ozval potlesk. "Bravo, Gabrieli! Skoro mi z tebe spadly kalhotky na zem!"

"Ty žádné nemáš," zachichotala se Cassie, "moje ti přeci byly velké."

"Do prd…," zasténal Gabriel. Zvuk, jež vypustil z hrdla blízce připomínal sténaní raněného zvířete nebo rozzuřeného lva - ehm, draka - ale tohle šlo těžce rozlišit. Snad to bylo obojí?

"Proč sis ji musel brát, Gide? Je ještě horší, než na výšce, nebo před rokem a hlavně - bohové chraňte - nejhorší je, když je těhotná!"

"Nenavážej se do ní!" bránil svou ženu oslovený. "Nebo mám snad velkou šéfku požádat o to, aby ti to nandala?"

"Sklapněte," řekla Toraa nezúčastněně. S unuděný pohledem si prohlížela své černě nalakované nehty.

"Myslím, že jsem si tady sedřela lak," zasyčela nakvašeně. "Budu si je muset přelakovat! Příště buďte opatrnější, nebo mě opravdu rozzuříte!"

"Ženský," přidal se do rozhovoru Lucien, "jsou stvoření, která nikdy nepochopím."

"Pokud budeš syčet na všechny strany," zabodla do něj Toraa svůj pohled, "tak jo. Takže se koukej vzchopit! Brzo už tenhle dům bude stejně obývat i tvá a Quinnova družka!"

"Jo," zbystřil zmíněný muž, "a bude to už brzo?"

"Do toho ti nic není."

"Vždyť je to moje družka," protestoval urputně.

"Zatím není! Až bude, tak to poznáme všichni!"

"Ale-," skuhral.

"A to si říkáš MUŽ," zašklebila se Jezdkyně. "Byla bych ráda, kdyby jste zvedli zadky a zalezli dovnitř. Náš trénink se nevztahuje jen na boj, ale i na koncentraci a vytrvalost, takže jsem si pro vás připravila překvápko, dámičky," zahlaholila a křivě se usmála.

"Jídlo?" zadoufali všichni draci najednou. V očích se jim míhali jiskřičky nadšení a očekávání.

"Ne," opravila je Toraa. "Budeme si hrát na doktory a donutíme vaše moci, aby vypluly na povrch. Možná to bude trochu bolet."

Ve skutečnosti to nebolelo jen trochu. lepší přirovnání by bylo naprostý devastující účinek agónie a téměř psychopatické mučení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 15. února 2014 v 20:41 | Reagovat

Hustý! :D Jako vždycky je to prostě úžasná kapitola! :D Mco se těším na další. :) :D

2 krabiceplnapribehu krabiceplnapribehu | Web | 16. února 2014 v 11:23 | Reagovat

Konečně jsem se odhodlal a začal to číst :D protože se tam konečně děje něco akčního :D Jinak je to úžasný a to s těma kalhotkama mě dostalo :)
)

3 adelaidebooks adelaidebooks | 16. února 2014 v 12:32 | Reagovat

[1]:
      Děkuji :D
[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama