Zkrocení vášně 8

23. listopadu 2013 v 13:50 | Adelaide R. |  Zkrocení vášně
Ahojte všichni,
po těžkém týdnu jsem zpět a spolu se mnou Vás uvítá i další díl Zkrocení vášně. Doufám, že se Vám bude líbit a vynahradí čekání, které jste museli podstoupit. Mohu Vám také prozradit, že brzy se opět shledáte s Toraou ze Ztracené jezdkyně a to nejem v díle vyhrazeném její osobě, ale i ... Inu, vydržte si :)
S láskou Vaše Adelaide R


Kapitola 8
"Co to kur-," zavrčel kdosi za dveřmi. Amelissa vyděšeně vyskočila na nohy a v duchu si začala spílat za svou neopatrnost.
Nedokázala pochopit, jak je možné, že dokázala usnout. Jindy by to bylo normální - každý přeci musí spát, ale ne ve chvíli, kdy se dostanete pod jednu střechu s šílenými chlapy, kteří tvrdí, že jsou draci.

"Ten pitomej klíš je rozbitej!" zařval muž na druhé straně dveří. A jak si Amelissa dokázala zcela jednoduše vydedukovat - na sto procent byl opilý. Její opatrnost začala polevovat.

Za prvé - ten muž byl její únosce a za druhé - byl opilý pod čáru. "Ty dveře jsou rozbitý!" zařval znovu. Po několika vteřinách se ozvala ohlušující rána a obrovské tělo vpadlo dovnitř.

"Ty imbecile! Slez ze mě!" řvala Amelissa chvíli po té, co se na ni Gabriel zhroutil. Jeho mohutně tělo se na ni nepříjemně - ehm, možná trochu příjemně - mačkalo a jeho hlava spočívala na jejích ňadrech.

"Hm," zavrněl a zmáčkl ji ve své náruči, "jsi tak hebká a teplá." Opět ji k sobě přitiskl a hlavu zabořil do její hrudi. "A tak plná," vydechl ospale, "hlavně tady."

"Ty úchyle jeden hnusnej! Slez ze mě dolů, nebo přísahám, že tě vykastruju holýma rukama a nechám si tvou "chloubu" pobronzovat!"

"Hm," zabručel spokojeně. "Já se nikam hýbat nebudu, maximálně do postele, ale nejdřív bych měl asi zavřít dveře co…?" Jeho hlas pomaličku ztrácel na síle až nakonec utichl v tichém schrupnutí.

Bože, postekla si rozzuřená Amelissa, tohle mi byl čert dlužen. V mém případě nejspíš drak.

ccccc

Gabriel se pomaličku probíral k vědomí. Jeho mysl byla stále obestřená mlžným oparem, ale i tak si dokázal uvědomit, že tu něco nehraje. Cítil se skvěle. Až moc skvěle.

Jeho hlava spočívala na něčem, co bylo nadlidsky pohodlné, hladké a teplé. A tvárné, pomyslel si, když vše důkladně prozkoumal. Navíc ta omamná vůně, která se kolem něho linula a objímala jej. Cítil vanilku. Ano, vanilku a ještě něco… exotického.

Donutilo jej to vrnět. Chtěl padnout na kolena a žádat zdroj té vůně, aby mu dal víc. Aby se vstřebal do každého póru jeho těla.

"Ještě jednou," zavrčel ženský hlas, "mě zmáčkni, nebo na mne jen sáhni, a přísahám u všech, kteří jsou mi svatí, že tě zakopu deset metrů pod zem a ještě před tím tě budu mučit!"

Gabriel prudce otevřel oči. Jakmile si uvědomil, že červená krajka, kterou měl před očima, není povlak na polštáři, veškeré známky předešlé opilosti vyprchaly. Spod krajky se na něj šklebili dva draci - jeden jasných barev a druhý tmavý, který utvrzoval o povaze jeho nositelky. Jako kdyby mu říkali, že se právě dostal do maléru většího, než kdy před tím. A většího, než by dokázal zvládnout sám na vlastní pěst.

Ale stále tu byla ta vůně, která stále sílila a pohlcovala jej. Doslova ovládla jeho mysl a donutila ho udělat to, co nikdy nechtěl. Pomalu se vzepjal na loktech a naklonil se dopředu. Jeho oči se teď soustředily na uhrančivě modrých hlubin.

Chtěl se v nich utopit. Splynout s nimi.

Líně naklonil hlavu na stanu a poslouchal, jak se jeho ženě zrychluje dech. Pak sklonil hlavu a něžně přejel svými rty přes její. V tom okamžiku zapomněl i na to, že tu drzou špiónku nazval svou ženou.

Veškeré myšlenky se vypařily a zůstal jen hlad a jeho drak. Dva tvorové najednou zatoužili po jediném.

Chtěli jen ji. A to okamžitě.

* Do komentářů pište své názory :) Doufám, že jsem Vás nepohoršila. (AdelaideR)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 24. listopadu 2013 v 18:49 | Reagovat

OMG!!! Na tuhle kapitolku jsem čekala tak strašně dlouho a konečně jsem se dočkala! A stálo to za to! :) Úžasný. Zase jsem se hrozně nasmála :DDD Píšeš vážně skvěle :)

2 adelaidebooks adelaidebooks | 26. listopadu 2013 v 20:34 | Reagovat

[1]: Mockrát děkuji :D jsem ráda, že ses u toho nasmála... obvykle Gabriel nezklame :D A moc, vážně moc, děkuji za pochvalu psaní :3 vždy mne to zahřeje u srdce.
P.S. Pokusím se další kapitolku napsat co nejdříve :)), ale nejsem na tom s časem zrovna nejlépe :/

3 Lili Marks Lili Marks | E-mail | Web | 7. prosince 2013 v 18:44 | Reagovat

Nádherné! :) Nemám slov! :)

4 adelaidebooks adelaidebooks | 15. prosince 2013 v 15:06 | Reagovat

[3]: Děkuji mockrát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama