Soutěž - Setkání s literární postavou

9. září 2013 v 17:52 | Adelaide R. |  Knížky atd...
Tak jak tak koukám, už i já se připojuji k literární soutěži Setkání s literární postavou. Jen moje rozhodování, který - ano, většinou v knihách obdivuji mužské role Rozpačitý - bude ten "pravý". Nakonec to vyhrál Madoxx, který je posedlý démonem Násilí - ale i tak je boží Smějící se. Můj oblíbený Lord z podsvětí - ale počkat, vždyť já je obdivuji všechny! - tak dobrá, máte mne. Jeho kniha byla první ze samotné série a on byl ten, kdo mne dotáhl ke čtení o jeho bratrech - pokud je tak smím nazvat. A hlavně, ty knihy jsou v angličtině, ale stále jsou to knihy a já jsem občas líná sáhnout po originále, proto jednu dvě kapitolky přečtu již přeložené. No, konec mého "žvanilství" a doufám, že si krásně počtete.
Vaše Adelaide R

Rozhlédla jsem se po ulici a usmála se při pohledu na postavu v černém plášti, která pohledem zkoumala okolí. "Tady jsem, Madoxxi!" zakřičela jsem a několik hlav se na mne podívalo.
S hlubokým zavrčením se vydal mým směrem a já se jen ušklíbla. Celý on. Vrčet na všechny, co projdou okolo.
"Když chceš někam jít," dvěma kroky se ocitl přede mnou, "pošli alespoň fotku."
Zamávala jsem řasami a mile se usmála. "Ta se asi ztratila v Genině poště, protože já ji posílala."
"Taky mi to mohla říct," zasyčel nevrle a hrubě mě popadl za paži. "Tak hele," obořila jsem se na něj, "nezájem, že jsi Násilí, ale já nejsem ze železa, abys mne mohl takhle držet. Mám to říci tvé milované ženušce?"
"Ne," řekl již o něco vlídněji a nabídl mi rámě. "Ta by mi dala a omlouvám se."
"V pohodě," zazubím se, "nic se nestalo. Takže, kam půjdeme? Máš něco v plánu ty, nebo vše necháš na mne a budeme asi tři hodiny mluvit? Protože jsem nabitá energií a adrenalinem-," zasměje se a zarazí můj projev.
"Počkej," zavyje smíchy, "takhle na mne nesmíš. Nepatřím k rychle mluvícím lidem a ani jim nerozumím."
"Ok, takže já zpomalím svou řeč a ty mi prozradíš, co máme v plánu," zasmála jsem se spolu s ním. A pak že neumí být milý. Pche!
"Můžeme zajít do kavárny na kávu a popovídat si spolu a pak zaskočit k nám do sídla a sejít se i s ostatními, pokud bys chtěla," řekl po chvíli.
"Jo," zavýsknu radostí, hned na to se zachvěji zimou a dopnu svůj kabát až ke krku. Na ramennou najednou ucítím hřejivý dotyk. Zahlédnu černý pléd s obrovským motýlem.
Zvědavě se na něj podívám a on jen pokrčí rameny. "Dárek od Geny a od nás."
Se spokojeným úsměvem na rtech kráčíme parkem. Ani v nejmenším jsem netušila, že mé setkání s Madoxxem - Lordem z Podsvětí a postavou knihy The Darkest Night od Geny Showalter dopadne takhle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 All€$a All€$a | Web | 21. září 2013 v 11:51 | Reagovat

Pěkné :)

2 adelaidebooks adelaidebooks | 21. září 2013 v 12:29 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama