Ztracená jezdkyně - 1

25. srpna 2013 v 15:37 | Adelaide R. |  Ztracená jezkyně


Část první - kapitola 1 - SvobodaStíny. Temnota. Nechutný odér zpocených těl a kovová příchuť krve, která se vznášela ve vzduchu. To bylo vše co Toraa cítila a vnímala.
Jejím pohublým a slabým tělem se šířily bolestivé křeče, které začínaly u konečků prstu na nohou a končily u pravého ramene. Tiše sykla a pokusila se pohnout. Nešlo to. Řetězy, které držely její tělo připoutané, byly ukovány přesně pro ni. Pro jedinou jezdkyni apokalypsy, která se při svém stvoření vzpouzela a odmítla svůj úděl.
Odmítala svádět a ničit nevinné muže a ženy. A díky tomu ji Lucifer uvrhl do věčných temnot a vzal jí její zrak.
Odebral její dar vidění pravé lásky a nahradil jej nekončící temnotou a utrpením. Z krásky, jež obdivovalo samo peklo, se stala odpudivá stařena se seschlou a svraštělou kůží. Jenže něco se mělo již brzy změnit. Cítila to v kostech.
Tiché zapištění a cupitání čtyř malých nožiček se rozlehlou celou těsně před tím, než zazděná stěna explodovala. Výbuch jí do tváře mrštil obrovské kusy kamení, ale jako zázrakem se jí žádný nedotkl.
"Hajzl," zavrčel ženský - čtěte dívčí - hlas, "nemohu uvěřit, že ji zazdil a já jsem kvůli němu trpěla čtyřiadvacetihodinovému PMS po celá tisíciletí!"
Toraa se narovnala tak, jak jen jí to řetězy a oslabené svalstvo dovolovalo. Její snaha však vyšla nazmar a nohy se pod ní podlomily.
"Ale, no tak Torie," zaševelil hlásek, "přece si nechceš ublížit. V tomto stavu bys to dlouho nevydržela a za chvilinku bys mi tady umřela. Na vypij to," u vyprahlých úst pocítila chladivý dotek skla. Hltavě se napila a okamžitě se zazmítala v naprosté agónii.
"Vydrž, dračice," zašeptala ona neznámá, "potrvá to jen okamžik." Její slova doprovázel tichý zvuk dávení a dlouho potlačovaných slz. Vzlykot za několik minut utichl a dívka zmateně zamrkala.
"Já vidím," vydechla Toraa zmučeně, "vy jste mi vrátila zrak. Co jste zač?"
"Nevykej mi, mám na to alergii a moji dráčci na mne obvykle křičí "mrcho, puberťačka" a nebo jakoukoliv jinou nadávku, jež je napadne," dívka spiklenecky mrkla a natáhla ruku k řetězům.
"Nejdou zničit," oznámila stručně Toraa, "Lucifer je nechal ukovat přesně pro mne -," její slova přehlušil řinkot řetězů o kamennou podlahu. "Říkala jsi něco?" usmála se dívka a postavila se vyzývavé pozice s útržkem okovů v pravé ruce.
Toraa se chytila kamene po její levé ruce a snažila se udržet na vratkých nohou rovnováhu. "Kdo jsi?" otázala se po druhé.
"Oh, jaká toť nezdvořilost ode mne. Jméno mé jest Destiny a jsem tvého osudu strůjce," zuřivě zamrkala modře nalíčenými řasy.
"Můj osud je svi-," na ústa jí dopadla ruka. "Přede mnou se sprostě nemluví," zavrčela Destiny a záhy se narovnala a upravila si ultra krátkou fialovou mini sukni a černé tričko s motýlími rukávy. Byla oblečená jako děva lehkých mravů, pomyslela si Toraa.
"To je móda roku dva nula třináct," zašveholila a našpulila lesklé rty, "ale až to uvidí táta mne zabije, až - pokud vůbec - mne v tomhle uvidí." Na její tváři se usadil zděšený výraz a ona rychle stáhla sukni níž. Ta se protáhla a utvořila bílou tógu s černým, zlatem vysázeným, opaskem.
"No, teď už to je lepší," usmála se a záhy chytila Torau za ruku, "pojď už, musíme jít. Času není na zbyt!" vykřikla a záhy se spolu s nebohou dívku, která na sobě neměla ani gram tuku a nitku, táhla za sebou přes rozbořenou stěnu.
"Kam mne to vlečeš," vydechla Toraa a pokusila se vyprostit z lehkého, sic pevného, sevření drobné dlaně.
"K sobě domů, drahoušku, k sobě domů," zasmála se a poplácala dívku po tváři.

Doufám, že se Vám nový příběh, který bude mít dvě části, líbil Usmívající se S láskou a hojnou dávkou fantazie Vaše AdelaideR
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 26. srpna 2013 v 13:51 | Reagovat

Wow.. já prostě nechápu jak můžeš takhle dobře psát.. je to krásný a těším se na druhou půlku.. jenom otázka.. Destiny je ze Zkrocení Vášně a téhle povídky? :DD Jenom jestli je to ta samá osoba xD

2 Skozhi Skozhi | 26. srpna 2013 v 14:56 | Reagovat

Perla mezi povídkami :) Těším se na pokračování!

3 adelaidebooks adelaidebooks | 26. srpna 2013 v 17:51 | Reagovat

[1]:Děkuji :D červenám se :D Destiny je vypravěčka série Znamení hříchu :-) Nejvíce byla v Postu smrti :-)A ano, je to ta samá postava :D

[2]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama