Zkrocení vášně 5

31. srpna 2013 v 17:44 | Adelaide R. |  Zkrocení vášně
Ahojte, takže po týdnu konečně přibude další kapitolka Zkrocení vášně. No, uvidíme, jak budu stíhat shon během školy, na kterou se těším tak půl na půl Usmívající se S pozdravem se s Vámi loučí AdelaideR


Kapitola 5"Nemůžeš mít každý lákavý kousek, který projde těmito dveřmi," zasyčel Lucien vztekle, když mu Gabriel zatarasil cestu k Amelisse. "Ne každá žena na tomhle světě, je tvým majetkem."
"Ale tahle je," zavrčel Gabriel, "tahle mi byla souzena. Byla mi určena tou malou mrchou!"
"Jenže já ji chci," choval se Lucien jako malé dítě, "podívej se na ni. Jak se sladká a jak voní. Jak se tváří, když je naštvaná a jak jí rudnou oči."
Všichni tři se zarazili a podívali se do smrtčiných planoucích rudých očí. "Co se to tu do hajzlu děje!" zařvala na ně Amelissa. "Já, do psího zadku, nemám rudý oči a nejsem kreatura, nebo nějaký nadržený puberťák, jako vy dva srá-," obrovské jablko jí neumožnilo dále promluvit.
"Ještě jedno sprosté slovo," zasyčel Gabriel, "a narvu ti do té tvé roztomilé pusinky svůj jazyk!"
"Ty jí nemáš, co vyhrožovat, Smilstvo!" zařval ochranitelsky Lucien. Nebyl jediným, kterého jeho reakce překvapila. Gabriel i Amelissa na něj doslova civěli a probodávali jej pohledem.
Oblohu pročíslo tiché chichotání a vedle Luciena se objevila jejich puberťačka. "Ehm… ahoj, kluci," zazubila se, "doufám, že tě Luce nezlobí, Gabrieli a, hm, Amelisso, nerozčiluj se moc, když ti řeknu, že příštích - pokud nepočítám tak týden, než na to Gabe skočí - několik let nedáš nohy k sobě. Ale to je teď vedlejší, jak víte, moji drazí dráčci, obvykle za vámi přijdu, když jde do tuhého a no, Amelissa s sebou nese víc než kupu problémů."
"Ale ne," zařval Smilstvo zmučeně, "už zase? Nestačí, že jsi mi odepřela tu sladkou prdelku, která pro mne byla nachystaná? Teď ještě kupa problémů. Neudav se mi tím jablkem, já bych nechtěl odklízet tvou mrtvolu," řekl Gabe směrem k Amelisse.
Jablko bylo odstraněno a agentka promluvila. "Tak a po druhé: Co se to tu, do hajzlu, děje? A ty jsi sakra kdo? A nevím, proč bych neměla dát nohy k sobě, nehodlám mezi ně někoho pouštět a klidně si najdu tu svou "sladkou prdelku" a mě nech v klidu žít. Na takový imbecily, jakým jsi ty, zvysoka kašlu. A řekne mi někdo, jakou kupu problému znamenám? Jediný pytel sra-"
Gabrielova ústa překryla ta její a on ji hluboce políbil. "Teď už sklapni, nebo to udělám znovu, ale příště tě na místě zneuctím… možná dokonce dvakrát."
"Gabe?" ozvala se bohyně. "Mohl bys mne vyslechnout? V tuhle chvíli není zrovna nejlepší nápad dráždit hada bosou nohou, tedy, pokud nechceš, aby jste všichni do jednoho umřeli tak rychle a neměli šanci zhatit její prokletí a tím vás všechny - ale to už jsem říkala."
"Co to kurfix mele za kraviny," vrčela Amelissa a drak po jejím boku jí vše potvrdil.
"Jediná kravina jsi tady ty," zašklebila se dívka vesele a pokračovala dál ve svém projevu, "ty v sobě neseš zbytky dávných dračích mocí. Proto máš na spodní části levého ňadra modrého draka s bílým lemováním a černo-zelenou podobiznu toho samého na druhém. Ty jsi totiž poslední žijící drakobijec na Zemi."

"Do háje dubového," zařval Gabriel a Lucien najednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 1. září 2013 v 19:12 | Reagovat

Wow a co to do prd.... je? :D ne je to vážně skvělí a všechno ale poslední drakobijec? Tak to jsem teda opravdu nečekala.. jak říkám.. tvoje povídky jsou úžasné a já je prostě miluju číst xD :D

2 adelaidebooks adelaidebooks | 2. září 2013 v 11:32 | Reagovat

[1]:Beru to jako obrovskou pochvalu :D Ano, je tomu tak :D doufám, že nakonci Gabea nezabiji :D Doufám, že je budeš milovat číst i dále :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama