Zkrocení vášně - 3

27. července 2013 v 16:03 | Adelaide R. |  Zkrocení vášně

Kapitola 3


Gabriel se se zamručením probudil a posadil na tvrdé mramorové podlaze. Rychlým pohledem na hodinky zjistil, že byl v bezvědomí celých dvacet vteřin. Jeho osobní rekord v omdlívání pod vlivem drog.
Hbitě se postavil a vydal se k otevřeným dveřím do sejfu, kde stále cítil její přítomnost. To znamenalo, že se může buď otočit a utéct před ní, nebo ochránit jeho hrdost a splnit svůj úkol.
Rozhodl se pro možnost číslo dvě a potichu se vloupal do trezoru. Ta zrzavá smrtka tam stále byla a opatrně odstraňovala skleněný poklop, který zakrýval namodralý kámen nevyčíslitelné hodnoty.
Na svou práci se soustředila až do té míry, že mu unikla jeho přítomnost. Bod pro něj. Mínus pro ni. Rychle vytáhl neškodný taser, který místo elektrošoků vysílal do těla něco jako jed. Lépe řečeno afrodiziakum a uspávací prostředek v jednom. Jenom doufal, že to na smrtku zapůsobí spíš jako prášky na spaní s okamžitým účinkem. Rozhodně jí potom nehodlal utišovat svrbění.
Potichu se jí plížil za zády až nakonec stanul těsně za ní. Lehké zašustění bylo jediným varováním před tím, než zasáhl svou zbraní. K jeho smůle se na poslední chvíli otočila a lehký vpich se tak místo do levé lopatky zabořil do pravého prsu. A ještě horší bylo místo, kde se Gabriela chytila před tím, než upadla. Ale úplně nejhorší však bylo, že na ni Gabriel zareagoval.
"No to mě poser," zamumlal a přehodil si jedinou ženu na světě, která se mu hnusila, přes rameno. Kdyby mohl, hodil by ji do kontejneru a ten pořádně uzamkl. V nejlepším svařil dohromady.
Ale ne, on ji musí dovést na SS v centru města. {SS - speciální stanice určena pro neobyčejné zločince}
Nejméně tisíckrát za třiceti minutovou jízdu zaklel a proklel tu zrzavou čarodějnici. A neopomenul ani na tu ubohou puberťačku, která ho do téhle svazující situace dostala.
Zbývalo mu asi pět kilometrů, když ho cosi udeřilo do zadní části lebky. "Já ti dám mne uspávat taserem, ty debile," vrčela smrtka vzadu a opět jej uhodila.
Gabriel protočil panenky a prudce zabrzdil. Smrtka padla hlavou napřed do přední části kabiny. K jeho neštěstí se uhodila do hlavy a celá malátná se mu sesunula na klín.
Z Gabrielových - jindy slušných - úst se opět vyřinul proud nadávek, za které by se nemuseli stydět ani ti nejotrlejší dlaždiči. Smrtka se mu v klíně pohnula a Gabriel jí v zoufalství lapil za ramena.
V nervozitě a díky nešťastné náhodě mu však dlaně sklouzli na jinou - mnohem objemnější - část jejího těla. V šoku onu část zmáčkl.
Celý zrudlý ji okamžitě pustil a nechal ji padnout na sedadlo spolujezdce. Opatrně - aby se jí znovu nedotkl - ji připoutal a po chvilce váhání přivázal ruce za sedadlem.
Bohové, do čeho jsem se to uvrtal? spílal si v duchu. Opět se pomalu rozjel, ale do cesty mu po necelém půl kilometru vstoupila kolona.
"To se mi snad jen zdá," ječel a pěstí uhodil do klaksonu. To probralo vražedkyni, která na něj upřela své azurově modré oči. Co azurové? Ušklíbl se Gabriel. Tohle byly všechny ty nejzářivější odstíny modře v jednom jediném páru očí.
Tak krásné oči, rozplýval se dál. Sakra! Jsem tak zženštilej! Ale jeho rozjímaní o dokonalých očích přerušila jejich nositelka svým obhroublým jazykem.
"A kdo ty, do prdele, jsi?" V tu chvíli spadla Gabrielovi brada a on dokázal jen zírat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ktarína :** Ktarína :** | Web | 29. července 2013 v 14:53 | Reagovat

Můžusi si tě přidat do SB jestli jo tak mi napiš na můj :)) prosíím :DD

2 Calla*=)*Blue Calla*=)*Blue | Web | 29. července 2013 v 19:47 | Reagovat

Bože.. Proč umíš tak dobře psát? Musíš mě to naučit! :D Prostě krása. :)

3 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 30. července 2013 v 11:37 | Reagovat

[2]: Děkuji za poklonu :D No a já ani nevím jestli mám volný čas na učení :-D

4 Clarush* Clarush* | Web | 31. července 2013 v 12:11 | Reagovat

Souhlas s Callou :D A v anketě jednoznačně první možnost :D

5 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 31. července 2013 v 19:46 | Reagovat

[4]: Moc a moc díky :) jsem hrozně ráda, že se vám líbí to, jak píšu :) mám z toho až děsivou radost :-D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama