Zkrocení vášně - 2

8. července 2013 v 19:51 | Adelaide R. |  Zkrocení vášně

Kapitola 2Amelissa se přitiskla ke stěně vedle vchodu do místnosti. Tři hlídači ozbrojení elektrickými obušky a tasery. Hračka. Dva strážci padli k zemi jako podťatí, což také byli. Amelissa spustila svou pušku se speciálními uspávacími náboji, jež by je měli zbavit vědomí na den, maximálně dva.
Rychle se rozhlédla. Poslední strážce nikde. Opatrně se spustila a vytáhla z mužových kalhot vstupní kartu. Moc dobře však věděla, že bude potřebovat mnohem víc, než jen přihlouplou kartičku.
Ne příliš jemně popadla mužovu ruku a ze svého opasku vytáhla gumovou hmotu, ke snímání otisků. Totéž zopakovala i u posledního strážce a nakonec se opět vyhoupla nahoru ke stropu. Přesně v tu chvíli zaslechla hlasité kroky a tiché mumlání.
Do chodby vstoupil poslední strážce. Kdyby mohla, zalapala by Amelissa po dechu. Jenže ona byla proti mužské kráse imunní. Tento strážce byl téměř dva metry vysoký a vybavený postavou bez jediného gramu přebytečného tuku.
Jemné strniště na jeho tvářích mu nijak neubíralo na přitažlivosti, právě naopak. Vypadal, jako by se právě vyhrabal z postele, kde dováděl. Ze stejné věci jej usvědčovaly i rozcuchané tmavě hnědé vlasy, ostříhané na stranách o něco více, než na temeni hlavy.
Díky tomuto účesu vynikly umělecky ztvárněné rysy jeho tváře. Ostré a zároveň jemné. Přísné a přitom vybízely k svádění. A jeho oči…
Ani nejmodřejší moře by se jim nemohlo vyrovnat. Tak modré byly a přitom poblikávaly zlatě. Tenhle chlap byl vtělením milování.
Ale ani to Amelissu nezastavilo. Zvedla zbraň, namířila a vystřelila. Zasáhla posledního muže do pravého bicepsu a on se na svou paži zamračil. Poté zvedl svůj zamračený pohled a upřel jej přímo na ni.
Oči se mu rozšířily.
<><><><><><>
Gabriel nemohl uvěřit, že ho bratři vytáhli z postele a poslali jej do nějaké přihlouplé budovy hlídat nějaký kámen. Proč by zrovna on měl hlídat nějaký kámen?!
A to nejhorší! Navlékli ho do uniformy pro obyčejného hlídače! Jenže mu to v ní slušelo… ale byla to jen obyčejná uniforma z obyčejné bavlny!
Vztekle nakráčel do budovy muzea, kde byl pod přísným dozorem uchováván diamant Agánei. Největší klenot světa a nejkvalitnější z diamantů.
Byl překrásný a velký asi jako jeho pěst… takže obří. Kdyby ho Gideon a Cassandra nevykopali domu, protože i bratři jim dali dostatek prostoru pro líbánky, tak by si také užíval. A to jim ještě tak ochotně šel za svědka!
Jenže Cassandra obdivovala ten kámen a její zdroje jí prozradili, že by měl být dnes odcizen… a kvůli tomu sem poslala jeho!
Vztekle si to mašíroval přes hlavní chodbu, která vedla až k místu, kde byl kámen uložen - hlavnímu sejfu. Uslyšel tiché žuchnutí a pak jen hrozivé ticho. Zrychlil a jeho kroky se odráželi od stěn.
Jakmile dorazil k prvnímu ze tří vchodů do sejfu, nalezl dva z hlídačů na zemi. Okamžik na to jej cosi kouslo do paže. Zamračeně se na to místo podíval a spatřil malý kruhový náboj s modrou tekutinou.
Poté se podíval nahoru do rohu, kam cosi táhlo jeho pohled, a uviděl ji. Zrzavou smrt v černém obleku ze zvláštního materiálu a jakými si pásy okolo boků a pasu. Oči a chmýří se mu rozšířily. Chtěl po ní chňapnout a svázat ji a potom poslat někam hodně, ale opravdu hodně daleko od něj.
Jenže jeho ruce ani nohy jej neposlouchaly. Cítil, jak jeho svaly povolují a jeho mysl si odnáší bezvědomí.
"Cos mi to udělala, ty mrcho?" zavrčel před tím, než propadl vlivu drog. Ještě předtím však zahlédl překvapený výraz na její tváři, který však okamžitě zmizel.

"Jak pak se Vám líbila kapitolka? Já doufám, že alespoň trochu ano, neboť další se dočkáte za dvě až tři neděle...neboť odjíždím k tetě :)
Zatím Vaše Adelaide R"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calla*=)*Blue Calla*=)*Blue | E-mail | Web | 9. července 2013 v 19:22 | Reagovat

Ach jooo... To je škoda že jedeš pryč.. :(( Ale kapitolka byla úžasná :D Už se těším na další i když bude asi za dlouho.. :DD

2 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 9. července 2013 v 21:16 | Reagovat

[1]: Děkuji :D doufám, že se ti o to víc bude líbit ta další :-D

3 Calla*=)*Blue Calla*=)*Blue | E-mail | Web | 9. července 2013 v 21:51 | Reagovat

[2]:  No to taky doufám :DD

4 Clarush* Clarush* | Web | 13. července 2013 v 12:31 | Reagovat

Kapitolka byla super :D Jenom by bylo dobrý aby tu byla brzy další kapitolka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama