Post smrti 10 2/2

28. června 2013 v 17:26 | Adelaide R. |  Post smrti

Část 10 - druhá polovina
***


Když druhého dne vešli rozcuchaná Cassie a usmívající se Gideon do kuchyně, bratři se jen sklesle usmáli. Gideonovi bylo jasné, že se stydí - i když to neřekli - za svůj výstup a Quinn stále zuřil, že přišel o svou družku.
A Lucien? Ten se uzavřel do sebe. Nikdo ani nemusel říkat, jak bolestivá je přeměna v draka a že nejhorší částí je právě chvíle, kdy je tělo přesně na kraji draka a člověka.
"Tak smím hádat, že už jste svoji?" zeptal se mrzutě Gabriel. Gideon se jen usmál. "Ještě jsme si sice neřekli, co k sobě cítíme, ale já věřím v to, že se mezi námi vytvoří i jiné pouto, než je to mezi družkou a jejím druhem."
"Doufám, že tu nemluvíme o lásce," zakabonila se Cassie, "nevím, jestli jsem na ni připravena, ale pořádný chlap, jakým jsi ty se vždy hodí." Poslední slova doslova zavrněla a Gideon jen bezmocně rozhodil ruce.
"To je všechno? Jen mne potřebuješ na montování poliček a utírání prachu, který jsi nedokázala utřít sama?"
"No tak to ne! Já nebudu uklízet v domě, kde žije partička nepořádných chlapů. To ani náhodou. A ty poličky… no, to také nepotřebuji, ale nechci říkat nikdy… Já se raději účastním žhavějších aktivit, které se odehrávají za zavřenými dveřmi a jsou do třiceti nepřípustné." Zamrkala svými dlouhými řasy a chytila klopy jeho koženého kabátu.
"Hm," zabručel, "to si nechám líbit." Gabriel hlasitě zasténal. "Nevím jak je tomu u vás, hoši, ale mně připomínají novomanžele. Nebo spíš králíky, ty taky rádi skáč-," na jeho ústa dopadla mohutná dlaň. "Sklapni, Gabe, nebo tě vykastruju a tobě zbudou jen oči pro pláč," zavrčel Quinn.
"Přej jim to, tebe brzy potká katastrofa v podobě vraha," přidal se Lucien. Gabriel si přikryl oči a falešně zaplakal. "Já radši něžné dívky, jako je Cassie. Nechceš si to prohodit, Gide?"
"Ani náhodou," zavrčel Gideon, který se zrovna skláněl ke Cassandřiným rtům. Majetnickým polibkem stvrdil svá slova. "Ta je moje. Navěky."
"Ale já ještě neřekla, že tě miluji," protestovala Cassie. Kdyby se tenkrát nedívala na Gabriela, který se rozzářil radostí, povšimla by si hořící jiskry v Gideonových černých očích, které vynikaly jedinou zlatavou tečkou. Ona jiskra ji měla varovat, že to, co řekla, se jejímu druhovi ani za mák nelíbilo a hodlal jí to vytmavit.
"To se ještě uvidí, ženo moje, to se ještě uvidí…"

*Líbila se Vám 2/2 kapitolky? Doufám, že ano. Vaše Adelaide R*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Clarush* Clarush* | Web | 29. června 2013 v 16:52 | Reagovat

Bomba! Jen doufám že Destiny zase něco nepokazí a nevnese do toho zase zmatek xD

2 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 29. června 2013 v 17:30 | Reagovat

[1]:  Myslím si, že Destiny zamotá život Gabeovi a Gideona už nechá na pokoji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama