Post smrti 3

8. května 2013 v 18:35 | Adelaide R. |  Post smrti
Tak, tahle kapitolka je o něco málo kratší. Doufám, že jsem dala "KLAPKU" v čas a nijak vás nepohoršila. Zatím Adelaide R


ČÁST 3


****Cassandra Thompson se loudala po ulici a v duchu proklínala každého chlapa, který kdy spatřil světlo světa.
Copak jsou všichni tak hamižní a dopřejí potěšení jenom sobě?! vztekala se. Další rande naslepo, další katastrofa. Už nikdy! Zkrátka nikdy neuposlechne svou sestru.
Vítr ji šlehnul přes tvář tak prudce, že uvolnil z jejího narychlo vyčesaného drdolu pramen ebenově černých vlasů.
Vztekle jej zastrčila za ucho. Ať si celá ta vesmírná existence plná hňupů, co nedokáží ani "stát v pozoru" políbí pozadí! Jak má být potom žena na světě spokojená! hudrovala v duchu.
Nakopla kámen, co se objevil u špičky jejích indigových lodiček s patnácti centimetrovým podpatkem. Sice v nich měřila přes metr devadesát tři centimetrů, ale komu to vadí? Jenom chlapům a jejich nafoukaným egům!
Klídek, Casie, uklidňovala se, ti tupci za to nestojí. V tu chvíli nebe pročísl bílý záblesk světla.
"To mi ještě chybělo!" vztekle vykřikla a zrychlila tempo.
Nestihla to. Dva bloky od jejího bytu ji přepadla prudká průtrž mračen. Celá zadýchaná a promočená vyběhla tři patra a rychle strkala klíč do zámku.
Její oblečení, které se skládalo z krajkových bílých šatů s modrým páskem, se stalo totálně průhledným. Ještě chybělo, aby ji zastihl ten otravný a úchylný pan Jackson.
Otřásla se odporem a vpadla do své vlastní bubliny zařízené v pudrově-černé kombinaci. Byl to skromný byteček, ale byl její.
Zhluboka se nadechla a spustila svůj oděv k zemi. Ve spodním prádle odcupitala do ložnice a zhlédla svou postavu v zrcadle kritickým okem. Hm… možná by to chtělo zase začít cvičit, pomyslela si. Její tvary byly od přírody dokonalé. Pevné tělo připomínající přesýpací hodiny. Jenže i přesto se snažila zdokonalit každičký centimetr své postavy. Což jenom zvyšovalo její touhu po opačném pohlaví.
Najednou se zarazila. Její mateřské znaménko mění barvu…
Popošla k zrcadlu blíž, aby se přesvědčila. Jemné brnění pokožky a zarudnutí okolo mateřského znaménka vzadu na bedrech, připomínalo čerstvé tetování. Ano, opravdu změnilo barvu z krvavě rudé na černou. Nevěděla proč, ale černá barva ji v tomto případě zvláštně přitahovala. Až nadpozemsky…
Neodolala a přejela přes jeho linie. Po celém těle se jí rozlil blažený pocit uspokojení. Zalapala po dechu. To není možné.
Zopakovala akci ještě jednou a výsledek byl stejný. Jako by jí po těle přejížděly neviditelné ruce patřící neviditelnému milenci. Ten pocit byl nadpozemský. Casie se hystericky zasmála.
"Teď je ze mne úchyl!" vykvikla a padla na znak na postel. Ale i tak se dotýkala svého znaménka.
Netrpělivě ze sebe strhala malý kousek bílé krajky, který zakrýval ji zakrýval. Bože, odpusť mi, sténala v duchu.
**
Gideon se v posteli převaloval. Pocit něžných ženských ruček, které jej hladily od hlavy k patě, byl k nevydržení. Nedokázal už myslet na nic jiného, než na ten blažený pocit, který dřímal uvnitř něj. Pocit, že už není sám. Cítil spojení s někým, kdo na něj čekal.
Imaginární ruce jej pohladily po vypracované hrudi. Gideon zavřel oči a nechal se unášet svou tajemnou milenkou, jež najednou získala tvář té černovlásky ze zprávy. Její havraní vlasy se mu rozprostíraly po hrudi a lehce jej lechtaly. Najednou se její jasně modré oči šibalsky zaleskly.Dokonalá měkká postava, plná na těch správných místech. Padla k němu jako ulitá. Měkkost proti tvrdosti. Vášeň proti chladu. Život proti smrti.
Gideon zasténal. Už to napětí nemohl déle vydržet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clarush* Clarush* | Web | 8. května 2013 v 19:23 | Reagovat

Jůůů skvělý! Hoooonem další :D

2 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 8. května 2013 v 19:26 | Reagovat

Děkuji :) A pokusím se... snad to napíšu tak rychle, jak jen to je v lidských silách :D

3 Amireli Amireli | 10. května 2013 v 19:26 | Reagovat

Ahoj Adel! :) Super kapitola! Úžasná! Musela jsem si jí přečíst hned dvakrát! Jinak tě chci upozornit, na mém blogu pořádám literární soutěž. :) Opět fantasy, jako bylo u Cally :) Tak kdybys to chtěla zkusit, budu jen ráda :)

4 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 10. května 2013 v 21:13 | Reagovat

Ahoj Amireli :) Moc ti děkuji :) Na tu soutěž se hned podívám :) a snad i najdu další díl povídky? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama