Post smrti

5. května 2013 v 16:15 | Adelaide R. |  Post smrti

Doufám, že Vás dráčci zaujmou :) Adelaide R

ČÁST 1


****Kdysi dávno, když draci dávali dobrou noc a princové bránili princezny…. Dobrá, takhle to nikdy nebylo. Kdysi dávno totiž princové byli jen malí kulatí chlapečci, kteří se při zmínce o dracích počůrali. A to doslova.
Draci, to byli nestvůry prahnoucí po krvi. Byli zde ale i vyjímky. Draci z rodu Sin. Hříšně krásní a prokletí.
Podle legend to bývali jezdci apokalypsy, kteří odmítali plnit své úkoly. Sám pán pekel, Lucifer, je proklel k věčné samotě. Jenže to by nesměl být na světě takový chaos a bohové by si nesměli dělat naschvály.
Jezdci apokalypsy dostali svobodu, ale jen v určité míře. Na jejich místo v pekle nastoupili "Spasitel" na jeho bílém koni, Válka na rudém, Mor na černém a nakonec Smrt na zeleném až bledém. Jenže tito jezdci neměli takovou moc, jakou oplývali ti praví. Jejich síla nebyla ani zlomkem té skutečné.
Smrt byla jen náhradou za tu pravou, která byla nucena padnou. Pravý jezdec smrti se stal drakem barvy nekonečné černi. V lidské podobě to byl muž vysoký a statný. Ženy se okolo něj jen hemžily, ale on se jich nesměl dotknout. Byl odsouzen k věčnému celibátu.
Nový Válka byl jen nepatrným zlomkem toho pravého. Ten krotil svůj hněv, za který byl považován. Možná i díky tomu se stal hříchem a na zem padl jako temně rudý drak. I on byl v lidské podobě nádherný. Jenže ženy viděly jen jeho jizvy a šrámy. Na rozdíl od Smrti, on potřeboval ženský dotek. Stejně jako Smilstvo. Na rozdíl od něj, ženy Hřích přehlížely a on byl den o dne slabší.
Mor, ten padl v podobě nekonečně zeleného draka. Na rozdíl od svých bratrů se nemohl proměnit do své lidské podoby. To bylo jeho prokletím, neboť odmítl zabít. Mor mohl jen přihlížet, jak jeho bratři chodí v lidských tělech. Jeho moc, oplývající smrtí, slábla a utíkala mu mezi prsty. Ztrácela se v nekonečnu. Lidé se proto mohli jen modlit, aby se nikdy nedostala do rukou nikomu jinému než byl on.
Spasitel. Ani on netoužil dále zabíjet a ničit životy. Stal se Smilstvem a pýchou. Byl krutý do chvíle, než poprvé podlehl doteku ženské ruky. Tehdy padl jako vášnivý muž toužící po útěše, kterou mu nabízelo ženské tělo. Jeho drak měl barvu perleti a jakmile potřeboval ženu změnila se barva na temně modrou. Jeho lidská podoba nutila každou zástupkyni dámského pokolení padnout na kolena a škemrat o jeho dotek. To ale ani nemusely.
Pak se to však stalo. Bohové mezi sebou začali bojovat. Spolu s pánem pekel, noví jezdci zemřeli. Jakmile se moci chopilo nové božstvo slitovali se nad draky a poslali jim družky. Všichni protestovali. Draci z ostatních rodů ztratili jejich moc a stali se smrtelnými, díky tomu mohli žít se svými družkami, jež byly obdařeny neskutečnou krásou. Tak vyhynuli skoro všichni draci až na rod Sin.
Těm družky nebyli zatím dopřány. Uplynulo mnoho desítek let a bratři už přestali doufat, to však ještě netušili, kde své družky potkají a jaké budou. Jen díky hlouposti jedné maličké bohyně se jejich družky ukázaly poněkud zvláštními. Každá totiž nesla břemeno v podobě značky ve tvaru draka. Ta nebyla, jak už nejspíš tušíte, obyčejná. Magie obsažená v tetování jim dávala moc. Moc bojovat, toužit, zabít a spasit.
Každé tetování bylo jiné ale přesto stejné. Lišila se jenom barvou. Barvou, jež nesli i jejich budoucí partneři. A aby to bylo ještě více pomíchané, ženy byly pravými opaky svých partnerů.
Vítejte ve světě bohů, zlatíčka. Jmenuji se Destiny a trošičku jsem si zahrála se životy těchto maličkých drobečků. No, drobečky zrovna nejsou, ale já, jakož to osud, jim znepříjemňuji každou vteřinu. To, že nenašli družku, nebyla zrovna moje chyba…
Dobrá byla. Omylem jsem vylila posouvadlo času do Kádě osudu ve chvíli, kdy jsem jim posílala družky.
Koho by zabilo počkat pár desetiletí? Dobrá. Sprostě řečeno - podělala jsem to. Inu, jakou mne rodiče stvořili, takovou mne mají! Konec mých úvah! Nechte se pohltit příběhem mých draků. Jen doufám, že nikdy nezjistí, jak moc jsem to zmrvila. Pusu, moji dráčci, od své ženy obdržíte již brzy.

**
"Sakra," zavrčel Válka. Po včerejší akci, která skončila pěknou kocovinou, ho ještě doprovází halucinace. Jak jinak si to má odůvodnit? V jejich obývacím pokoji by se jinak nemohly tyčit čtyři ženy.
Ne, to není halucinace a ony se tam nestojí. Všiml si, že postavy poblikávají. Další zpráva, posteskl si v duchu. Takovéto vzkazy dostávali poslední dobou stále dokola. Buď postavy, výjevy nebo ukázky jejich budoucnosti. To poslední je v uvozovkách.
Nikdy tomu nevěřili, ale po jednou večeru, kdy měl výjev podobu zbitého Smilstva, tomu začali věřit. Smilstvo se druhý den vrátil pěkně zbitý.
Jednou měl dokonce výjev podobu šklebící se puberťačky, která jim posílala vzdušný polibek. Po urážce, kterou pronesl Mor, udeřil do jejich obydlí blesk.
Jenže tyhle zprávy ho vytáčely k nepříčetnosti. Kdo by se divil, byl Válka. Jeho naštvalo úplně všechno.
"Ale, dámy, počkejte!" ozvalo se z chodby a Válka ihned rozpoznal Smilstvo. Bylo možná trošku divné, že si přezdívali názvy hříchů, které představovali, ale jim to tak vyhovovalo. Bylo to jednodušší než si pamatovat, že Válka se jmenuje Quinn, Mor Lucien, Smilstvo Gabriel a Smrt zase Gideon. Ale oni si tak opravdu jen přezdívali a to ve chvílích, kdy jeden druhého rozzuřil.
"Aw, až si vás chytím, tak vás sním," vrčel z chodby Gabriel. Quinn protočil oči a udělal dva kroky do chodby, kde před schody lapil svého bratra za límeček u košile.
"Hej, co se děje?" štěknul. "Nevidíš, že mám návštěvu?! Ty dámy nepočkají."
"No, holt budou muset," zahučel a ukázal směrem k obrazům žen. Jak očekával, Gabriel okamžitě zpozorněl.
"Zpráva?" mumlal si pro sebe. "No, tahle alespoň stojí za to," zazubil se nakonec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calla*=)*Blue Calla*=)*Blue | E-mail | Web | 5. května 2013 v 17:46 | Reagovat

Zajímavé.. :) Myslím to v dobrém. Hodně se mi to líbí. xD Hlavně tvůj styl psaní, jak si napsala „Jmenuji se Destiny..." tak to bylo vážně dobré. :)

2 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 5. května 2013 v 18:10 | Reagovat

Děkuji :) A jsem ráda, že ti to příjde zajímavé :D

3 Clarush* Clarush* | Web | 6. května 2013 v 9:35 | Reagovat

:OOOO no to je.. prostě úžasný! Honem další honem honem honem :D Neva, že si dám ten obrázek na blog jako, že to čtu? :)

4 adelaidebooks adelaidebooks | Web | 6. května 2013 v 14:42 | Reagovat

:D Vůbec mi to nevadí :) Další část můžeš očekávat okolo dneška až zítřka ;) a děkuji, jsem ráda, že se to tak líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama