Dance Děčín

30. března 2013 v 12:07 | Adelaide R.
Tak a je to tu! Každý rok se pořádá taneční soutěž, která je úzce spjata s Velikonocemi. Letos jsem na této akci nechyběla ani já.
Pokud si představíte málo míst k sezení a stání dostanete výsledek. Ano, akce byla úchvatná. Taneční kreace některých účastníků braly dech, jiné mohly budit otázky typu Co-to-je? K vidění zde byli i porotci z řad celebrit. No, nevím zda znáte choreografi slavných, ale to jsou ty moje celebrity.
Zpět k akci. V sekci MINI vystoupili ti nejmenší - jaká to náhoda! - a i oni předvedli úchvatná vystoupení. Zlatou medaili v další kategorii DĚTI - DISCO získaly Puntíci. Jejich vystoupení si osobně spojuji se třpytkami, ale obdivuji pohybové nadání všech účastníků. Mne by odváželi v sádře.
Podívejte se tedy na ono vystoupení:Co dál? Hm... mne nejvíce uchvacovala vystoupení STREET a kategorie mi byla vcelku ukradená. Jelikož patřím k obyvatelům úseku, kde akce konala, musela jsem fandit naším tanečníků. I oni brali dech a porota je náležitě odměnila několika medailemi. Není divu. Zasloužili jsme si to. Toto je taneční vystoupení skupiny SCRATCH.

Další děčínská skupina HER MAJESTY se může chlubit dost velkým obnosem medailí - od zlata k bronzu. Jedno z jejich vystoupení můžete zkouknou.Akce se bohužel neobešla bez úrazu. Lituji tanečnici, která musela být odvezena se zraněním nohy. Dle její bolesti zdravotníci usoudili, že noha je zlomená. Její nářek pročísl i hluk v Sportcentru.
Tak, co říkáte na tato vystoupení? Mohu Vám jen prozradit, že nelituji těch několika hodin, které jsem musela stát. Stálo to za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama